Филтри -

Градежни машини WIRTGEN од Литванија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

13 огласа: Градежни машини WIRTGEN од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Евро Euro 2
Година 1994 Километража Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2007 Километража 11000 м/ч Сила
Литванија, Dievogala
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција 4.200 €
Фреза за асфалт
Година 1992 Километража 5245 м/ч Сила
Литванија, Telšiai
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2008 Километража 10140 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
145.000 €
Фреза за асфалт
Година 2013 Километража 7000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Фреза за асфалт
Година 2008 Километража 4000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
30.500 €
Фреза за асфалт
Година 2012 Километража 3000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
38.500 €
Фреза за асфалт
Година 2012 Километража 3000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Фреза за асфалт
Година 2001 Километража 6000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Фреза за асфалт
Година 2012 Километража 6000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
129.000 €
Фреза за асфалт
Година 2015 Километража 7000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Фреза за асфалт
Година 2015 Километража 8000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
370.000 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2000 Километража 8000 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се