Филтри -

Градежни машини WIRTGEN од Кина

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

40 огласа: Градежни машини WIRTGEN од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2019 Километража 2224 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2010 Километража Сила
Кина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
машина за рециклирање на асфалт WIRTGEN WR250 машина за рециклирање на асфалт WIRTGEN WR250
2
Контактирајте го продавачот
610.000 US$ EUR ≈ 570.100 €
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2016 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2006 Километража 350 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2009 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, SuZhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2019 Километража 1947 м/ч Сила
Кина, SuZhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2006 Километража 5558 м/ч Сила
Кина, SuZhou
Контактирајте го продавачот
58.500 €
Фреза за асфалт
Година 2010 Километража 3800 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 01/2010 Километража 6712 м/ч Сила
Кина, SuZhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Финишер за бетон
Година 2000 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 12/2011 Километража 5816 м/ч Сила
Кина, Shanghai
нови фреза за асфалт WIRTGEN W155CF нови фреза за асфалт WIRTGEN W155CF
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2021 Километража 18 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2021 Километража 15 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2016 Километража 4744 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
700.000 US$ EUR ≈ 654.200 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2013 Километража 50 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
320.000 US$ EUR ≈ 299.100 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
машина за рециклирање на асфалт WIRTGEN WR240 машина за рециклирање на асфалт WIRTGEN WR240 машина за рециклирање на асфалт WIRTGEN WR240
3
Контактирајте го продавачот
510.000 US$ EUR ≈ 476.600 €
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2017 Километража 3600 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2019 Километража 3440 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2015 Километража 6500 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 60.750 €
Фреза за асфалт
Година 2011 Километража 5600 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2012 Километража 6061 м/ч Сила
Кина, Hefei
фреза за асфалт WIRTGEN W195 PLUS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2018 Километража 500 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
355.000 US$ EUR ≈ 331.800 €
Фреза за асфалт
Година 2021 Километража 551 м/ч Сила
Кина, Hefei
фреза за асфалт WIRTGEN W1900 фреза за асфалт WIRTGEN W1900 фреза за асфалт WIRTGEN W1900
3
Контактирајте го продавачот
68.500 US$ EUR ≈ 64.020 €
Фреза за асфалт
Година 2009 Километража 7800 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2021 Километража 251 м/ч Сила
Кина, Hefei
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се