Филтри -

Градежни машини WIRTGEN - Казахстан

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини WIRTGEN - Казахстан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
195.600 € KZT 97.000.000 KZT
Финишер за бетон
Година 2009 Километража Сила
Казахстан, Карагандинская область, поселок Осакаровка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Финишер за бетон
Година 2000 Километража Сила
Казахстан, Астана
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
450.000 US$ EUR ≈ 427.000 €
Финишер за бетон
Година 2008 Километража 5000 м/ч Сила
Казахстан, Astana
Контактирајте го продавачот
850.000 US$ EUR ≈ 806.600 €
Финишер за бетон
Година 2011 Километража 5910 м/ч Сила
Казахстан, Astana
Контактирајте го продавачот
870.000 US$ EUR ≈ 825.600 €
Финишер за бетон
Година 2010 Километража 14000 м/ч Сила
Казахстан, Osakarovka
Контактирајте го продавачот
100.000 US$ EUR ≈ 94.890 €
Финишер за бетон
Година 2004 Километража Сила
Казахстан, Astana
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се