Филтри -

Градежни машини WIRTGEN од Италија

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

23 огласа: Градежни машини WIRTGEN од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2007 Километража 3230 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2013 Километража 5112 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2011 Километража 6760 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2011 Километража 6846 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2010 Километража 5795 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2012 Километража 4490 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 1993 Километража 3141 м/ч Сила
Италија, Piacenza
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 1994 Километража 2291 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2014 Километража 5515 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2020 Километража 537 м/ч Сила
Италија, Genova (GE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2010 Километража 5987 м/ч Сила
Италија, Genova (GE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2011 Километража 4790 м/ч Сила
Италија, Genova (GE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2016 Километража Сила
Италија, Genova (GE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2019 Километража 13 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2015 Километража 3710 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2011 Километража 4540 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
80.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2001 Километража 3500 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 1999 Километража 4400 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2005 Километража 4275 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
71.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 1997 Километража 5748 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
165.000 €
Фреза за асфалт
Година 2011 Километража 6000 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Асфалтерка
Година 2004 Километража 1221 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2008 Километража 5130 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се