Филтри -

Градежни машини WIRTGEN од Хрватска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини WIRTGEN од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2012 Километража 10080 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
94.000 €
Фреза за асфалт
Година 2007 Километража Сила
Хрватска, Sesvete
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
81.500 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2005 Километража 10035 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2000 Километража 3658 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 1998 Километража Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Машина за сечење асфалт
Година Километража Сила
Хрватска
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се