Филтри -

Градежни машини WIRTGEN од Холандија

Резултати од пребарување: 73 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

73 огласа: Градежни машини WIRTGEN од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
77.900 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2011 Километража 10300 м/ч Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
92.900 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2008 Километража 1970 м/ч Сила
Холандија, Roermond
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Финишер за бетон
Година Километража Сила
Холандија, Asten
Контактирајте го продавачот
169.000 €
Фреза за асфалт
Година 2014 Километража 5200 м/ч Сила
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
239.000 €
Фреза за асфалт
Година 2016 Километража 4694 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk, Nld 4761 Rk, Mark S. Clarkelaan 21
Marketplace-E International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
32.700 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2011-01-01 Километража 4263 м/ч Сила
Холандија, Haps
фреза за асфалт WIRTGEN W 50 DCi
1
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2014 Километража Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2006 Километража 3831 м/ч Сила
Холандија, Putten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2009-01-01 Километража 6727 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
139.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2016-01-01 Километража 2863 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
98.500 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2014-01-01 Километража 5156 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2015-01-01 Километража 3066 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2005-01-01 Километража 2080 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
119.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2015-01-01 Километража 5182 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
26.300 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2004-01-01 Километража 227 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2012-01-01 Километража 8160 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
99.700 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2014-01-01 Километража 4553 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
98.700 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2014-01-01 Километража 4571 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2014-01-01 Километража 4250 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
78.500 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2009 Километража 3764 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
176.500 € Без ДДВ
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2013 Километража 8062 м/ч Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
84.500 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2011 Километража 4691 м/ч Сила
Холандија, Holten
машина за рециклирање на асфалт WIRTGEN WS 250
1
Контактирајте го продавачот