Филтри -

Градежни машини WIRTGEN од Германија

Резултати од пребарување: 105 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

105 огласа: Градежни машини WIRTGEN од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2007 Километража 5600 м/ч Сила
Германија, Bad Münder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 06/2010 Километража 5955 м/ч Сила
Германија, Hameln
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2006 Километража 4500 м/ч Сила
Германија, Ravensburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 1995 Километража 4901 м/ч Сила
Германија, Halver
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Финишер за бетон
Година 1994 Километража Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2013 Километража 5012 м/ч Сила
Германија, Konz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2012 Километража 1500 м/ч Сила
Германија, Hameln
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Финишер за бетон
Година 2006 Километража 9273 м/ч Сила
Германија, Bielefeld
машина за рециклирање на асфалт WIRTGEN WM 1000 машина за рециклирање на асфалт WIRTGEN WM 1000 машина за рециклирање на асфалт WIRTGEN WM 1000
3
Контактирајте го продавачот
124.900 € Без ДДВ
Машина за рециклирање на асфалт
Модел WM 1000
Година 2001 Километража 126 м/ч Сила
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2017 Километража 7424 м/ч Сила
Германија, Halver
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 1989 Километража 2159 м/ч Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
33.800 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Носивост 800 кг
Година 1991 Километража 3230 м/ч Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2013 Километража 4500 м/ч Сила
Германија, Bad Münder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2014 Километража 4228 м/ч Сила
Германија, Langenhagen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2014 Километража 2184 м/ч Сила
Германија, Malsch
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2013 Километража 3026 м/ч Сила
Германија, Malsch
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 1998 Километража 3500 м/ч Сила
Германија, Aichach
фреза за асфалт WIRTGEN W35 DC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2005 Километража 5500 м/ч Сила
Германија, Metten
Контактирајте го продавачот
45.600 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 01/2020 Километража Сила
Германија, Wörth am Rhein
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2017 Километража 2090 м/ч Сила
Германија, Plattling
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2008 Километража 5500 м/ч Сила
Германија, Malsch
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2000 Километража 3900 м/ч Сила
Германија, Bad Münder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година Километража Сила
Германија, Senden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2021 Километража Сила
Германија, Konz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2021 Километража Сила
Германија, Konz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 105 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се