Филтри -

Градежни машини WIRTGEN од Франција

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини WIRTGEN од Франција: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година Километража 6184 м/ч Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Финишер за бетон
Година 2003 Километража 5800 м/ч Сила
Франција, CHASSENEUIL-DU-POITOU
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Финишер за бетон
Година 2009 Километража 1700 м/ч Сила
Франција, CHASSENEUIL-DU-POITOU
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2014 Километража 6161 м/ч Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2008 Километража 6300 м/ч Сила
Франција, Reignac
Контактирајте го продавачот
82.500 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2012 Километража 5918 м/ч Сила 211 кс
Франција, Béthune
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 1993 Километража 16000 м/ч Сила
Франција, St Brieuc
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се