Филтри -

Градежни машини WIRTGEN од Европа

Резултати од пребарување: 368 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

368 огласа: Градежни машини WIRTGEN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
135.600 € PLN 610.000 PLN
Машина за сечење асфалт
Година 2012 Километража 5290 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
фреза за асфалт WIRTGEN W250 фреза за асфалт WIRTGEN W250 фреза за асфалт WIRTGEN W250
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2011 Километража 4800 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2011 Километража 2400 м/ч Сила
Германија, Plattling
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2020 Километража 50 м/ч Сила
Полска, Пшемысль
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2004 Километража 7900 м/ч Сила
Германија, Bad Münder
фреза за асфалт WIRTGEN W 1000 (wheeled)
1
Контактирајте го продавачот
39.700 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Haps
машина за рециклирање на асфалт WIRTGEN WR 2500S
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2012 Километража 6622 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
124.500 € Без ДДВ
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2006 Километража 9623 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2005 Километража 2756 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Фреза за асфалт
Година 2015 Километража 8000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Машина за ивичници
Година 07/1996 Километража 2649 м/ч Сила
Словачка, Bystrička
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2012 Километража 3570 м/ч Сила
Полска, Chorzów
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2006 Километража 6309 м/ч Сила
Полска, Bydgoszcz
Контактирајте го продавачот
32.580 € GBP 28.000 GBP
Фреза за асфалт
Година 2010 Километража 4600 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2008 Километража 8835 м/ч Сила
Германија, Malsch
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2007 Километража 12000 м/ч Сила
Германија, Malsch
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Машина за рециклирање на асфалт
Година 1997 Километража 790 м/ч Сила
Бугарија, SOFIA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2008 Километража Сила
Германија, Bad Münder
машина за рециклирање на асфалт WIRTGEN WR2000
1
Контактирајте го продавачот
166.300 € PLN 747.900 PLN
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2009 Километража 11440 м/ч Сила
Полска, Ciechanów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2018 Километража 1507 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
94.500 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2014-01-01 Километража 5156 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
280.000 €
Финишер за бетон
Година 2000 Километража 12500 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2008 Километража 5530 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2011 Километража 6325 м/ч Сила
Германија, Malsch
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2000 Километража 3900 м/ч Сила
Германија, Bad Münder
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 368 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се