Филтри -

Градежни машини WIRTGEN

Резултати од пребарување: 467 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

467 огласа: Градежни машини WIRTGEN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2015 Километража 3523 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
239.000 €
Фреза за асфалт
Година 2016 Километража 4694 м/ч Сила
Холандија, Breda
RB Trading International
5 години на Machineryline
фреза за асфалт WIRTGEN WS250 фреза за асфалт WIRTGEN WS250
2
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2018 Километража 2000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
165.000 €
Фреза за асфалт
Година 2016 Километража 3200 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2015 Километража 4065 м/ч Сила
Германија, Malsch
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Евро Euro 4
Година 12/2019 Километража 375 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
163.500 €
Фреза за асфалт
Година 12/2009 Километража 6527 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Финишер за бетон
Година 2003 Километража 5800 м/ч Сила
Франција, CHASSENEUIL-DU-POITOU
Контактирајте го продавачот
52.900 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2004 Километража 8275 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
153.600 € PLN 688.000 PLN
Машина за рециклирање на асфалт
Година 05/2010 Километража 5100 м/ч Сила
Полска, ZAWIERCIE
Контактирајте го продавачот
260.000 € Без ДДВ
Финишер за бетон
Година 2016 Километража 1009 м/ч Сила
Романија, Beiuș
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година Километража Сила
Романија, Reșița
машина за рециклирање на асфалт WIRTGEN WR2000 машина за рециклирање на асфалт WIRTGEN WR2000 машина за рециклирање на асфалт WIRTGEN WR2000
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2010 Километража 2400 м/ч Сила
Германија, Wegberg
Контактирајте го продавачот
900.000 € Без ДДВ
Финишер за бетон
Година 2011 Километража 5910 м/ч Сила
Казахстан, Astana
фреза за асфалт WIRTGEN W 35DC
1
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2007 Километража 2141 м/ч Сила
Шпанија, Móstoles
фреза за асфалт WIRTGEN W 350
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2002 Километража 4454 м/ч Сила
Шпанија, Móstoles
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Машина за рециклирање на асфалт
Година 1997 Километража 790 м/ч Сила
Бугарија, SOFIA
фреза за асфалт WIRTGEN W 50
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2007 Километража 1390 м/ч Сила
Шпанија, Móstoles
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 1989 Километража 2159 м/ч Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
33.800 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Носивост 800 кг
Година 1991 Километража 3230 м/ч Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
370.000 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2000 Километража 8000 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
112.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2014 Километража 9024 м/ч Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2002 Километража 9899 м/ч Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
140.000 US$ EUR ≈ 130.400 €
Фреза за асфалт
Година 2016 Километража 8367 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
250.000 US$ EUR ≈ 232.800 €
Фреза за асфалт
Година 2016 Километража 4579 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 467 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се