Филтри -

Градежни машини WEYCOR

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини WEYCOR: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Висина на подигање 2.8 м
Година 2017 Километража Сила 33.17 кс
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година Километража Сила
Украина, Одесская обл
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година Километража Сила 138 кс
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Висина на подигање 2.8 м
Година 2017 Километража 713 м/ч Сила 33.17 кс
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 6035 кг Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража Сила 80 kW
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
28.333,33 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Евро Euro 3
Година 2021 Километража Сила 33.6 кс
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Брзина 40 км/ч
Година Километража Сила 73 кс
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 9.745 кг Брзина 40 км/ч
Година Километража Сила 160 kW
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 3600 кг Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража Сила 55.4 kW
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 3900 кг Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража Сила 55.4 kW
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 4650 кг Брзина 20 км/ч
Година 2021 Километража Сила 46 kW
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 2100 кг Брзина 19 км/ч
Година 2021 Километража Сила 18.5 kW
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 4590 кг Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража Сила 55.4 kW
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
62.000 € Со вклучен ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража 657 м/ч Сила 65 кс
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Висина на подигање 2.8 м
Година 2017 Километража 979 м/ч Сила 33.17 кс
Данска, Skive
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се