Филтри -

Градежни машини WESERHÜTTE

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини WESERHÜTTE: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кран гасеничар WESERHÜTTE SW191BSL кран гасеничар WESERHÜTTE SW191BSL кран гасеничар WESERHÜTTE SW191BSL
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 38 м Дофаќач 43 м Носивост 5100 кг
Година 1994 Километража 15150 м/ч Сила 350 кс
Германија, Bornhöved
дреглајн WESERHÜTTE W120
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дреглајн
Година 1974 Километража 6780 м/ч Сила
Германија, Metten
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
кран гасеничар WESERHÜTTE SW191
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 1989 Километража 20000 м/ч Сила
Германија, Metten
дреглајн WESERHÜTTE SW191 H
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дреглајн
Година 1989 Километража 20000 м/ч Сила
Германија, Metten
дреглајн WESERHÜTTE W12
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дреглајн
Година Километража Сила
Германија, Metten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се