Филтри -

Градежни машини WEIDEMANN од Холандија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини WEIDEMANN од Холандија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2011-01-01 Километража 2042 м/ч Сила
Холандија, Ede Gld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач на тркала
Висина на подигање 3.1 м Носивост 1800 кг
Година 2017 Километража 1180 м/ч Сила 50 кс
Холандија, Lunteren
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 664 кг Брзина 12 км/ч
Година 2021 Километража Сила 24.34 кс
Холандија, ROTTERDAM
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Година 2021 Километража Сила 25.02 кс
Холандија, ROTTERDAM
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 1285 кг
Година 01/2021 Километража 3 м/ч Сила 25 кс
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Висина на подигање 3 м Носивост 1500 кг
Година 2010 Километража 8583 м/ч Сила 45 кс
Холандија, Lunteren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2001-01-01 Километража 7454 м/ч Сила
Холандија, Roosendaal
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се