Филтри -

Градежни машини WCM од Европа

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини WCM: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Натоварувач со тркала
Носивост 800 кг
Година 06/2020 Километража 7 м/ч Сила 26 кс
Холандија, Putten
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Мини багер
Носивост 500 кг
Година 03/2020 Километража 3 м/ч Сила 7 kW
Холандија, Putten
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Мини багер
Евро Euro 1
Година 02/2021 Километража 1 м/ч Сила 7 kW
Холандија, Putten
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Мини багер
Носивост 500 кг
Година 03/2020 Километража 3 м/ч Сила 7 kW
Холандија, Putten
Контактирајте го продавачот
6.400 € Без ДДВ
Мини багер
Евро Euro 5 Носивост 200 кг
Година 01/2021 Километража 1 м/ч Сила 7 kW
Холандија, Putten
нови мини багер WCM CTX8010 нови мини багер WCM CTX8010 нови мини багер WCM CTX8010
3
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Мини багер
Носивост 500 кг
Година 03/2020 Километража 3 м/ч Сила 7 kW
Холандија, Putten
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 800 кг
Година 06/2020 Километража 7 м/ч Сила 26 кс
Холандија, Putten
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Мини багер
Носивост 500 кг
Година 03/2020 Километража 3 м/ч Сила 7 kW
Холандија, Putten
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Мини багер
Евро Euro 1
Година 02/2021 Километража 1 м/ч Сила 7 kW
Холандија, Putten
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 1
Година 02/2021 Километража 1 м/ч Сила 8.6 kW
Холандија, Putten
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Мини багер
Носивост 500 кг
Година 03/2020 Километража 3 м/ч Сила 7 kW
Холандија, Putten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се