Филтри -

Градежни машини WAMET

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини WAMET: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
59.740 € PLN 275.000 PLN
Машина за дупчење
Година 2009 Километража 3500 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
19.340 € PLN 89.000 PLN
Машина за дупчење
Евро Euro 4
Година 2010 Километража 650 м/ч Сила
Полска, Zabrze
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
53.230 € PLN 245.000 PLN
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2013 Километража 2140 м/ч Сила 96 kW
Полска, Zabrze
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се