Филтри -

Градежни машини WACKER од Полска

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

23 огласа: Градежни машини WACKER од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 700 €
Валјак за асфалт
Година 1985 Километража Сила
Полска, Pultusk
Контактирајте го продавачот
24.230 € PLN 113.500 PLN
Мини багер
Година 2017 Километража 1831 м/ч Сила
Полска, Nowy Sacz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Брзина 20 км/ч
Година 2017 Километража 1716 м/ч Сила
Полска, Księżyno
Контактирајте го продавачот
15.580 € PLN 73.000 PLN
Мини багер
Година 2012 Километража 3309 м/ч Сила
Полска, Rakoniewice
Контактирајте го продавачот
4.590 € PLN 21.500 PLN
Вибро плоча
Година 2015 Километража Сила
Полска, Nowy Sacz
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Багер на тркала
Носивост 9600 кг
Година 2008 Километража 10000 м/ч Сила
Полска, Szówsko
Контактирајте го продавачот
11.290 € PLN 52.900 PLN
Мини багер
Носивост 1705 кг
Година 2005 Километража 2500 м/ч Сила
Полска, Skępe
Контактирајте го продавачот
14.200 € PLN 66.500 PLN
Мини багер
Година 2013 Километража 3093 м/ч Сила
Полска, Nowy Sacz
Контактирајте го продавачот
17.830 € PLN 83.500 PLN
Мини багер
Година 2018 Километража 1339 м/ч Сила
Полска, Nowy Sacz
Контактирајте го продавачот
3.309 € PLN 15.500 PLN
Вибро плоча
Година 2015 Километража Сила
Полска, Nowy Sacz
Контактирајте го продавачот
31.280 € PLN 146.500 PLN
Мини багер
Година 2014 Километража 3192 м/ч Сила
Полска, Nowy Sacz
Контактирајте го продавачот
2.114 € PLN 9.900 PLN
Вибро плоча
Година 2017 Километража Сила
Полска, Nowy Sacz
Контактирајте го продавачот
4.377 € PLN 20.500 PLN
Вибро плоча
Година 2015 Километража Сила
Полска, Nowy Sacz
Контактирајте го продавачот
3.693 € PLN 17.300 PLN
Вибро плоча
Година 2013 Километража Сила
Полска, Nowy Sacz
Контактирајте го продавачот
4.804 € PLN 22.500 PLN
Вибро плоча
Година 2018 Километража 373 м/ч Сила
Полска, Nowy Sacz
Контактирајте го продавачот
3.950 € PLN 18.500 PLN
Вибро плоча
Година 2014 Километража Сила
Полска, Nowy Sacz
Контактирајте го продавачот
6.085 € PLN 28.500 PLN
Вибро плоча
Година 2016 Километража 45 м/ч Сила
Полска, Nowy Sacz
Контактирајте го продавачот
3.736 € PLN 17.500 PLN
Вибро плоча
Година 2017 Километража Сила
Полска, Nowy Sacz
Контактирајте го продавачот
1.751 € PLN 8.200 PLN
Вибро плоча
Година 2016 Километража Сила
Полска, Nowy Sacz
Контактирајте го продавачот
640,50 € PLN 3.000 PLN
Пневматски чекан
Година 2010 Километража Сила
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
2.348 € PLN 11.000 PLN
Вибро плоча
Година 2007 Километража Сила
Полска, Milicz, Sułów
Контактирајте го продавачот
2.050 € PLN 9.600 PLN
Вибро плоча
Година 2014 Километража Сила
Полска, Nowy Sacz
Контактирајте го продавачот
10.140 € PLN 47.500 PLN
Компактор
Година 2014 Километража 359 м/ч Сила
Полска, Nowy Sacz
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се