Филтри -

Градежни машини Volvo од Унгарија

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

25 огласа: Градежни машини Volvo од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.400 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 23000 кг
Година 1982 Километража Сила
Унгарија, Kölesd
Контактирајте го продавачот
21.820 € HUF 8.500.000 HUF
Мини багер
Година 2014 Километража 2430 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2012 Километража 455 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
112.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 176800 км Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
367.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2021 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
82.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 530 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
42.900 €
Натоварувач со тркала
Година 2003 Километража 12860 м/ч Сила
Унгарија, Polgár
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2022 Километража 8 м/ч Сила
Унгарија, Pápa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 5010 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
83.150 € HUF 32.390.000 HUF
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 3864 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
9.700 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2013 Километража 737 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
12.999 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 1
Година 1986 Километража 16017 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 1
Година 2016 Километража 8411 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
18.200 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2014 Километража 2377 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
12.850 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2006 Километража 5214 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
32.610 € HUF 12.700.000 HUF
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2022 Километража 3 м/ч Сила
Унгарија, Nyiregyhaza
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Брзина 35 км/ч
Година 2014 Километража 5710 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража 7586 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 35 м
Година 1998 Километража 229600 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 1
Година 1985 Километража 17530 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
42.400 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 1
Година 2011 Километража 8338 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
12.999 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 1
Година 1979 Километража 12473 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 1990 Километража 128000 км Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се