Филтри -

Градежни машини Volvo од Украина

Резултати од пребарување: 101 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

101 огласа: Градежни машини Volvo од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2008 Километража 5430 м/ч Сила
Украина, Саливінки
Контактирајте го продавачот
68.900 US$ EUR ≈ 63.600 €
Натоварувач со тркала
Брзина 38 км/ч
Година 2007 Километража 16500 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
44.900 US$ EUR ≈ 41.440 €
Натоварувач со тркала
Носивост 13400 кг Брзина 38 км/ч
Година 1998 Километража 16200 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
68.900 € Со вклучен ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 23500 кг Брзина 40 км/ч
Година 2003 Километража 19300 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
35.750 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража 12140 м/ч Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Контактирајте го продавачот
53.260 € UAH 2.216.000 UAH
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 2679 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 7960 м/ч Сила
Украина, Сарны
нови камион-мешалка Stetter  на шасија Volvo FMX84RF1L нови камион-мешалка Stetter  на шасија Volvo FMX84RF1L нови камион-мешалка Stetter  на шасија Volvo FMX84RF1L
3
Контактирајте го продавачот
187.000 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 12/2023 Километража Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
43.000 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2006 Километража 8300 м/ч Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
140.000 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5 Носивост 15000 кг
Година Километража 20000 м/ч Сила
Украина, Сарненський район
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2018 Километража 2471 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
160.000 US$ EUR ≈ 147.700 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Брзина 40 км/ч
Година 2012 Километража 18909 м/ч Сила
Украина, вул. Сулими, 9, смт. Глеваха
Контактирајте го продавачот
114.000 US$ EUR ≈ 105.200 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2017 Километража 18400 м/ч Сила
Украина, вул. Сулими, 9, смт. Глеваха
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 11200 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
50.900 US$ EUR ≈ 46.980 €
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 14500 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 2008 Километража 7000 м/ч Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
52.800 € UAH 2.196.000 UAH
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 2679 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 7380 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
118.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2021 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2004 Километража 8900 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 5089 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2007 Километража 11811 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Багер-натоварувач
Година 2011 Километража 9900 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 5000 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
69.900 €
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 11800 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 101 огласа
Прикажи
Претплати се