Филтри -

Градежни машини Volvo од Словачка

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини Volvo од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 9/2007 Километража 187567 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 9/2007 Километража 187567 км Сила
Словачка, Levice
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
136.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2024 Километража 10 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Камион-мешалка
Година 1990 Километража 245000 км Сила
Словачка, Trnava
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2018 Километража 1940 м/ч Сила
Словачка, Bernolákovo
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 5950 м/ч Сила
Словачка, Rakovec nad Ondavou
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 5950 м/ч Сила
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
179.999 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран Palfinger Sany Модел 42 Висина на подигање 26 м Носивост 16129 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.3 т
Година 03/2014 Километража 252000 км Сила
Словачка, Svätý Jur
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се