Филтри -

Градежни машини Volvo од Романија

Резултати од пребарување: 119 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

119 огласа: Градежни машини Volvo од Романија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
19.900 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2009 Километража 13772 м/ч Сила
Романија, Oradea
Контактирајте го продавачот
11.700 € Без ДДВ
Мини багер
Година Километража Сила
Романија, Satu-Mare
MAG MACHINERY
4 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2020 Километража 1069 м/ч Сила
Романија, Satu-Mare
MAG MACHINERY
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Пумпа за бетон
Година 2006 Километража 377000 км Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 10510 м/ч Сила
Романија, sighisoara
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража 11800 м/ч Сила
Романија, Tărtășești
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
багер гасеничар Volvo EC 460 BLC
1
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија, Satu Mare
багер гасеничар Volvo EC 230
1
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
багер гасеничар Volvo EC 280 багер гасеничар Volvo EC 280
2
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
багер гасеничар Volvo ec210 багер гасеничар Volvo ec210
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија, Satu Mare
багер гасеничар Volvo ec 210 dezmembrez за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
74.900 € Без ДДВ
Роторен багер
Година Километража 9450 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2010 Километража Сила
Романија, Tarcea
LORGER SRL
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
78.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2012 Километража Сила
Романија, Tarcea
LORGER SRL
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2017 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2014 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
119.000 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2012 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2003 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража Сила
Романија, Tarcea
LORGER SRL
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
10 €
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража Сила
Романија, Tarcea
LORGER SRL
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2004 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2010 Километража 6300 м/ч Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
5 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 119 огласа
Прикажи