Филтри -

Градежни машини Volvo од Полска

Резултати од пребарување: 281 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

281 огласа: Градежни машини Volvo од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
116.700 € PLN 538.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 4700 м/ч Сила
Полска, Strzyżew
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 5543 м/ч Сила
Полска, Brzeziny
P.H.U. Mardex
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
107.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 7311 м/ч Сила
Полска, Brzeziny
P.H.U. Mardex
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 8142 м/ч Сила
Полска, Brzeziny
P.H.U. Mardex
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
133.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 9973 м/ч Сила
Полска, Brzeziny
P.H.U. Mardex
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 8241 м/ч Сила
Полска, Brzeziny
P.H.U. Mardex
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2018 Километража 2944 м/ч Сила
Полска, Brzeziny
P.H.U. Mardex
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2018 Километража 2904 м/ч Сила
Полска, Brzeziny
P.H.U. Mardex
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
72.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2015 Километража 12020 м/ч Сила
Полска, Wyszków
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2009 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Натоварувач со тркала
Година 1998 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
110.600 € PLN 510.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2018 Километража Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
255.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража 15000 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
104.100 € PLN 480.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 14200 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
43.390 € PLN 200.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 11400 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
247.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2020 Километража 40000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
натоварувач со тркала Volvo Volvo натоварувач со тркала Volvo Volvo натоварувач со тркала Volvo Volvo
3
Контактирајте го продавачот
75.930 € PLN 350.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
55.320 € PLN 255.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража 15000 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
72.680 € PLN 335.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 23000 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2008 Километража Сила
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 1990 Километража 128000 км Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
47.280 € PLN 218.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 11000 м/ч Сила
Полска, Chojnów
Контактирајте го продавачот
60.740 € PLN 280.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража 3857 м/ч Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
45.990 € PLN 212.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 21900 м/ч Сила
Полска, Spytkówki
Контактирајте го продавачот
95.460 € PLN 440.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража 17730 м/ч Сила
Полска, Biała Podlaska
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 281 огласа
Прикажи
Претплати се