Филтри -

Градежни машини Volvo од Норвешка

Резултати од пребарување: 96 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

96 огласа: Градежни машини Volvo од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2017 Километража 8055 м/ч Сила
Норвешка, Froland
Контактирајте го продавачот
70.600 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 7700 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
багер гасеничар Volvo EC290 BLC, 2007 Modell, Graveskuff, HK-Feste, sentralsmøring, Ti багер гасеничар Volvo EC290 BLC, 2007 Modell, Graveskuff, HK-Feste, sentralsmøring, Ti багер гасеничар Volvo EC290 BLC, 2007 Modell, Graveskuff, HK-Feste, sentralsmøring, Ti
3
Контактирајте го продавачот
33.560 € NOK 380.000 NOK
Багер гасеничар
Носивост 32000 кг
Година 2007 Километража Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража 3483 м/ч Сила
Норвешка, Gullaug
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година 1975 Километража 22000 м/ч Сила
Норвешка, Isfjorden
Контактирајте го продавачот
13.700 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 1999 Километража 9000 м/ч Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 24080 кг
Година 2012-07 Километража 280000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 1989-06 Километража 160000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2004 Километража 14100 м/ч Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 2
Година 2001-06 Километража 260000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 26.500 € NOK 300.000 NOK
Багер гасеничар
Носивост 17050 кг
Година 2007 Километража 7367 м/ч Сила
Норвешка, Vågå
Контактирајте го продавачот
58.100 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2020 Километража 1051 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 18.550 € NOK 210.000 NOK
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 6390 м/ч Сила
Норвешка, Vågå
Контактирајте го продавачот
20.230 € NOK 229.000 NOK
Автодигалка
Година Километража Сила
Норвешка, Os
Контактирајте го продавачот
22.870 € NOK 259.000 NOK
Автодигалка
Година Километража Сила
Норвешка, Os
Контактирајте го продавачот
аукција 8.832 € NOK 100.000 NOK
Багер гасеничар
Носивост 33930 кг
Година 2017 Километража 8500 м/ч Сила
Норвешка, Sør-Aurdal
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 7779 м/ч Сила
Норвешка, Froland
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер на тркала
Година 2015 Километража 6947 м/ч Сила
Норвешка, Asker
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 2928 м/ч Сила
Норвешка, Froland
Контактирајте го продавачот
аукција 88,32 € NOK 1.000 NOK
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 7438 м/ч Сила
Норвешка, Enebakk
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 8574 м/ч Сила
Норвешка, Sandefjord
Контактирајте го продавачот
48.490 € NOK 549.000 NOK
Мини багер
Година 2021 Километража 1600 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1993 Километража 19380 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
173.400 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2019 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
32.100 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2003 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 96 огласа
Прикажи
Претплати се