Филтри -

Градежни машини Volvo - Казахстан

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини Volvo - Казахстан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
88.330 € KZT 42.900.000 KZT
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2013 Километража 11500 м/ч Сила
Казахстан, Almaty
Ferronordic Казахстан
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
101.100 € KZT 49.100.000 KZT
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2018 Километража 10500 м/ч Сила
Казахстан, Almaty
Ferronordic Казахстан
1 година на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
55.590 € KZT 27.000.000 KZT
Багер на тркала
Година 01/2013 Километража 12000 м/ч Сила
Казахстан, Almaty
Ferronordic Казахстан
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
70.000 € KZT 34.000.000 KZT
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 2
Година 2007 Километража 10500 м/ч Сила
Казахстан, Almaty
Ferronordic Казахстан
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
119.600 € KZT 58.100.000 KZT
Мини натоварувач
Брзина 16 км/ч
Година 08/2021 Километража 250 м/ч Сила
Казахстан, Almaty
Ferronordic Казахстан
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
113.200 € KZT 55.000.000 KZT
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2014 Километража 11845 м/ч Сила
Казахстан, Almaty
Ferronordic Казахстан
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
70.000 € KZT 34.000.000 KZT
Асфалт павер гасеничар
Година 2012 Километража 6500 м/ч Сила
Казахстан, Almaty
Ferronordic Казахстан
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
134.300 € KZT 65.250.000 KZT
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2014 Километража 5760 м/ч Сила
Казахстан, Almaty
Ferronordic Казахстан
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
95.740 € KZT 46.500.000 KZT
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 2
Година 2012 Километража 7830 м/ч Сила
Казахстан, Almaty
Ferronordic Казахстан
1 година на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се