Филтри -

Градежни машини Volvo од Италија

Резултати од пребарување: 84 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

84 огласа: Градежни машини Volvo од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер гасеничар Volvo EC300DNL
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 6923 м/ч Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)
натоварувач со тркала Volvo L330E натоварувач со тркала Volvo L330E
2
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража 12000 м/ч Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)
багер гасеничар Volvo EC300D NL
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2012 Километража Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година Километража 384584 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел FASSI F360XP Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 26 м
Година 1999 Километража Сила
Италија, Modugno (BA)
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2015 Километража 2983 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2013 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година Километража 13528 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Багер гасеничар
Година 2002 Километража 20000 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Багер гасеничар
Година 2002 Километража 8915 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража 3210 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2014 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2009 Километража 5 м/ч Сила
Италија, Pojana Maggiore (VI)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Носивост 1790 кг
Година 2019 Километража 1204 м/ч Сила
Италија, Cadriano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 20791 м/ч Сила
Италија, Chiari
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Носивост 1790 кг
Година 2019 Километража 1790 м/ч Сила
Италија, Cadriano
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2013 Километража 5958 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
58.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2010 Километража 18000 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2022 Километража Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2002 Километража 348095 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2004 Километража 309528 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2011 Километража 2114 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
82.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 4603 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2014 Километража 3282 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 84 огласа
Прикажи
Претплати се