Филтри -

Градежни машини Volvo од Финска

Резултати од пребарување: 102 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

102 огласа: Градежни машини Volvo од Финска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
48.900 €
Натоварувач со тркала
Година 2004 Километража 25457 м/ч Сила
Финска, ORAVAINEN
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 14803 м/ч Сила
Финска, Oulu
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 46110 м/ч Сила
Финска, Lempaala
RB Trading International
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Мини натоварувач гасеничар
Година 2013 Километража 2580 м/ч Сила
Финска, Oulu
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2008 Километража 11700 м/ч Сила
Финска, Rovaniemi
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 14990 м/ч Сила
Финска, Pori
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Мини багер
Носивост 3500 кг
Година 2016 Километража 2185 м/ч Сила
Финска, Pori
Контактирајте го продавачот
55.300 €
Мини багер
Година 2012 Километража 4035 м/ч Сила
Финска
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1990 Километража 22369 м/ч Сила
Финска, Kauhava
Контактирајте го продавачот
197.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2022 Километража 3400 м/ч Сила
Финска, Pyhäntä
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2017 Километража 2140 м/ч Сила
Финска, Iisalmi
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2003 Километража 31000 м/ч Сила
Финска, Nurmes
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел Lokomo 391N Дофат на стрела 35 м
Година 1975 Километража 66500 км Сила
Финска, Helsinki
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Година 1981 Километража 435000 км Сила
Финска, Helsinki
Контактирајте го продавачот
24.800 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Брзина 35 км/ч
Година 1997 Километража 26500 м/ч Сила
Финска, Oulu
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1994 Километража 29932 м/ч Сила
Финска, Pori
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2017 Километража 162058 км Сила
Финска, Kangasala
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2014 Километража 150000 км Сила
Финска, Tupos, Pohjois-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2017 Километража 10257 м/ч Сила
Финска, Outokumpu
Контактирајте го продавачот
48.900 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2016 Километража 4280 м/ч Сила
Финска, Tuusula
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2012 Километража 6365 м/ч Сила
Финска, Tallinna
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Nostolift 35 Висина на подигање 35 м
Година 2004 Километража 76506 км Сила
Финска, Mikkeli
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2004 Километража 17300 м/ч Сила
Финска, Kangasala
Контактирајте го продавачот
128.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 7260 м/ч Сила
Финска, Laitila
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година Километража 26643 м/ч Сила
Финска, Kangasala
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 102 огласа
Прикажи