Филтри -

Градежни машини Volvo од Естонија

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

44 огласа: Градежни машини Volvo од Естонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
121.900 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Носивост 15875 кг
Година 2014 Километража 140000 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1998 Километража Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2013-06 Километража 11216 м/ч Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 06/2002 Километража 8500 м/ч Сила
Естонија, Holstre
Контактирајте го продавачот
121.900 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 140000 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
121.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 15875 кг
Година 2014 Километража 140000 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 15840 кг
Година 06/2012 Километража 265563 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
53.900 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2012 Километража 15326 м/ч Сила
Естонија, Rummu
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 2725 кг
Година 1997 Километража 215000 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража 24740 м/ч Сила
Естонија, Vilusi
натоварувач со тркала Volvo 180E for spareparts натоварувач со тркала Volvo 180E for spareparts натоварувач со тркала Volvo 180E for spareparts
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража Сила
Естонија, Vilusi
Контактирајте го продавачот
45.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 23284 м/ч Сила
Естонија, Rummu
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 8788 м/ч Сила
Естонија, Padise
Контактирајте го продавачот
37.500 €
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 21370 кг
Година 2011 Километража 268549 км Сила
Естонија, Rummu
Контактирајте го продавачот
53.900 €
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 16292 м/ч Сила
Естонија, Rummu
натоварувач со тркала Volvo L110H натоварувач со тркала Volvo L110H натоварувач со тркала Volvo L110H
3
Контактирајте го продавачот
96.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража 7900 км Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
48.900 €
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 11375 м/ч Сила
Естонија, Rummu
натоварувач со тркала Volvo bm4500 натоварувач со тркала Volvo bm4500
2
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 10000 кг
Година 1983 Километража Сила
Естонија, Holstre
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2006 Километража 12953 м/ч Сила
Естонија, Keila
Контактирајте го продавачот
37.900 €
Натоварувач со тркала
Година 2002 Километража 23840 м/ч Сила
Естонија, Rummu
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 2
Година 2004 Километража 409951 км Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Камион-мешалка
Година 2008 Километража 196637 км Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Носивост 10930 кг
Година 2002 Километража 337675 км Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 08/1997 Километража 297555 км Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
56.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 36000 кг
Година 2015 Километража 295725 км Сила
Естонија, Otepää
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се