Филтри -

Градежни машини Volvo од Чешка Република

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

29 огласа: Градежни машини Volvo од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
42.440 € CZK 1.050.000 CZK
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 9379 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
19.650 € CZK 486.000 CZK
Натоварувач со тркала
Година 2003 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2015 Километража 12443 м/ч Сила
Чехија, 289 07 Libice Nad Cidlinou
Контактирајте го продавачот
27.290 € CZK 675.000 CZK
Багер-натоварувач
Година Километража 14523 м/ч Сила
Чехија, Brno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 5087 м/ч Сила
Чехија, 370 04 České Budějovice
Контактирајте го продавачот
40.020 € CZK 990.000 CZK
Натоварувач со тркала
Година 2003 Километража 23102 м/ч Сила
Чехија, Olomouc
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година Километража 21150 м/ч Сила
Чехија, Hněvotín
Контактирајте го продавачот
аукција 18.960 € CZK 469.000 CZK
Багер гасеничар
Година 01/2007 Километража 16300 м/ч Сила
Чехија, Olomouc
Контактирајте го продавачот
аукција 20.170 € CZK 499.000 CZK
Натоварувач со тркала
Година 01/2008 Километража 5762 м/ч Сила
Чехија, Hořátev
Контактирајте го продавачот
аукција 24.210 € CZK 599.000 CZK
Натоварувач со тркала
Година 01/2006 Километража 52500 м/ч Сила
Чехија, Hořátev
Контактирајте го продавачот
аукција 6.266 € CZK 155.000 CZK
Натоварувач со тркала
Година 01/1989 Километража 24250 м/ч Сила
Чехија, Žlutava
Контактирајте го продавачот
16.130 € CZK 399.000 CZK
Комбиниран валјак
Година 2018 Километража 871 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
129.400 € CZK 3.200.000 CZK
Багер на тркала
Година Километража 7825 м/ч Сила
Чехија, Brno
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Финишер за бетон
Година 2015 Километража 5989 м/ч Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
205.000 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2007 Километража 5456 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 11175 м/ч Сила
Чехија, 289 07 Libice Nad Cidlinou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 6282 м/ч Сила
Чехија, 289 07 Libice Nad Cidlinou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2012 Километража 10694 м/ч Сила
Чехија, 289 07 Libice Nad Cidlinou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража 4932 м/ч Сила
Чехија, 289 07 Libice Nad Cidlinou
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1994 Километража 20500 м/ч Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
88.930 € CZK 2.200.000 CZK
Багер на тркала
Година Километража 6129 м/ч Сила
Чехија, Brno
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел WDT155 Висина на подигање 16 м
Година 12/2004 Километража 179246 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2002 Километража 20566 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража 4092 м/ч Сила
Чехија, 289 07 Libice Nad Cidlinou
Контактирајте го продавачот
48.510 € CZK 1.200.000 CZK
Мини багер
Година Километража 946 м/ч Сила
Чехија, Brno
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи