Филтри -

Градежни машини Volvo од Бугарија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Градежни машини Volvo од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови натоварувач со тркала Volvo L350H
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2024 Километража Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 6
Година 06/2016 Километража 3000 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
77.720 € BGN 152.000 BGN
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 133000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Висина на подигање 28 м
Година 2022 Километража 900 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 1 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
32.114 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2008 Километража 11000 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2008 Километража 13291 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 01/2015 Километража 5689 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 01/2013 Километража 2949 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
19.487 € Без ДДВ
Мини багер
Година 08/2008 Километража 6350 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
13.846 € Без ДДВ
Мини багер
Година 01/2011 Километража 4702 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 01/2021 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се