Филтри -

Градежни машини Volvo - Бразил

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

13 огласа: Градежни машини Volvo - Бразил

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
49.420 € BRL 275.000 R$
Камион-мешалка
Година 2011 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
73.680 € BRL 410.000 R$
Натоварувач со тркала
Година 2009 Километража 26590 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
53.910 € BRL 300.000 R$
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 13379 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
119.500 € BRL 665.000 R$
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 14800 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
53.910 € BRL 300.000 R$
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 18649 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
багер гасеничар Volvo EC360BLC багер гасеничар Volvo EC360BLC багер гасеничар Volvo EC360BLC
3
Контактирајте го продавачот
58.950 € BRL 328.000 R$
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 11500 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
156.300 € BRL 870.000 R$
Автодигалка
Марка на кран Madal Модел MD 45 Носивост 10000 кг
Година 2021 Километража 19000 км Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
107.800 € BRL 600.000 R$
Багер гасеничар
Носивост 20000 кг
Година 2021 Километража 2184 м/ч Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
71.880 € BRL 400.000 R$
Автодигалка
Марка на кран Madal Модел MD300 Висина на подигање 32 м Носивост 30000 кг
Година 2009 Километража 96087 км Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
109.600 € BRL 610.000 R$
Автодигалка
Носивост 30000 кг
Година 2006 Километража 74000 км Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
128.300 € BRL 714.000 R$
Автодигалка
Марка на кран Tadano Модел TS300BR Носивост 30000 кг
Година 2007 Километража 93337 км Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
146.500 € BRL 815.000 R$
Автодигалка
Носивост 30000 кг
Година 2011 Километража 79239 км Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
118.600 € BRL 660.000 R$
Автодигалка
Година 2006 Километража 82327 км Сила
Бразил
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се