Филтри -

Градежни машини Volvo - Азербејџан

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

22 огласа: Градежни машини Volvo - Азербејџан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
83.000 US$ EUR ≈ 76.640 €
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 11000 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
52.000 US$ EUR ≈ 48.010 €
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 1800 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
71.000 US$ EUR ≈ 65.560 €
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 26108 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
95.000 US$ EUR ≈ 87.720 €
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 8200 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
94.000 US$ EUR ≈ 86.800 €
Натоварувач со тркала
Година Километража 12300 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
188.000 US$ EUR ≈ 173.600 €
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 7610 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
164.000 US$ EUR ≈ 151.400 €
Грејдер
Година 2015 Километража Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
232.000 US$ EUR ≈ 214.200 €
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража 3220 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
136.000 US$ EUR ≈ 125.600 €
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 16777215 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
247.000 US$ EUR ≈ 228.100 €
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 5800 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
71.000 US$ EUR ≈ 65.560 €
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 6700 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
164.000 US$ EUR ≈ 151.400 €
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 8669 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
120.000 US$ EUR ≈ 110.800 €
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 8884 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
99.000 US$ EUR ≈ 91.410 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2019 Километража 790 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
106.000 US$ EUR ≈ 97.880 €
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 24731 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
64.000 US$ EUR ≈ 59.100 €
Багер гасеничар
Година 2015 Километража Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
111.000 US$ EUR ≈ 102.500 €
Мини багер
Година 2018 Километража 300 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
96.000 US$ EUR ≈ 88.640 €
Багер гасеничар
Година 2013 Километража Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
250.000 US$ EUR ≈ 230.800 €
Багер на тркала
Година 2017 Километража Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
205.000 US$ EUR ≈ 189.300 €
Грејдер
Година 2010 Километража 10797 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
340.000 US$ EUR ≈ 313.900 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
84.000 US$ EUR ≈ 77.560 €
Багер на тркала
Година 2013 Километража 12000 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи