Филтри -

Градежни машини Volkswagen од Европа

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини Volkswagen

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 15.525 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2012 Километража 151599 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
21.950 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел Medium length - Standard roof Носивост 1130 кг
Година 2011-03-01 Километража 38027 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
12 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Година Километража Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Евро Euro 3
Година 12/1997 Километража Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
18.450 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел GKA12 Дофат на стрела 7 м
Година 12/2002 Километража 18044 км Сила
Германија, Monchengladbach
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Носивост 415 кг
Година 2009-07 Километража 28509 км Сила
Германија, Mulfingen
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се