Филтри -

Градежни машини Vögele од Украина

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Градежни машини Vögele од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
450.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2020 Километража 1149 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2007 Километража 12377 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
90.000 US$ EUR ≈ 82.930 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2008 Километража 1500 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2011 Километража 4000 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
154.000 € Со вклучен ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2015 Километража 11113 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
асфалт павер гасеничар Vögele 1800-3 асфалт павер гасеничар Vögele 1800-3
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
47.670 € UAH 1.985.000 UAH
Асфалт павер со тркала
Година 2008 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2015 Километража 7600 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
асфалт павер гасеничар Vögele Super 1800-1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2007 Километража 8200 м/ч Сила
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
116.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 05/2012 Километража 8700 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
97.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 05/2008 Километража 6000 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
147.000 € Со вклучен ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2014 Километража 7985 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
47.500 € UAH 1.978.000 UAH
Асфалт павер гасеничар
Година 2008 Километража 6700 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2008 Километража 6533 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се