Филтри -

Градежни машини Vögele од Шпанија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини Vögele од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2001 Километража 3367 м/ч Сила
Шпанија, Puerto del Rosario
асфалт павер гасеничар Vögele Super 800 07.90
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2006 Километража 6277 м/ч Сила
Шпанија, Móstoles
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
асфалт павер гасеничар Vögele Super BOY 06.90
1
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2004 Километража Сила
Шпанија, Móstoles
Контактирајте го продавачот
54.500 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2005 Километража 9962 м/ч Сила
Шпанија, Utrera
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2007 Километража 10088 м/ч Сила
Шпанија, Galicia
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се