Филтри -

Градежни машини Vögele од Романија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Градежни машини Vögele од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2014 Километража 1300 м/ч Сила
Романија, GATAIA
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2005 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2012 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2014 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2009 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 1995 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Асфалт павер со тркала
Година Километража Сила
Романија, Tarcea
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2007 Километража Сила
Романија, Borș
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се