Филтри -

Градежни машини Vögele од Норвешка

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини Vögele од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 2018 Километража 4659 м/ч Сила
Норвешка, Sande I Vestfold
RB Trading International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 2018 Километража 5242 м/ч Сила
Норвешка, Sande I Vestfold
RB Trading International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 2018 Километража 4313 м/ч Сила
Норвешка, Sande I Vestfold
RB Trading International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 2018 Километража 6861 м/ч Сила
Норвешка, Sande I Vestfold
RB Trading International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
88.600 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2017 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се