Филтри -

Градежни машини Vögele од Летонија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини Vögele од Летонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 2012 Километража 10200 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
8.200 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 1992 Километража 5724 м/ч Сила
Латвија, Klives
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
асфалт павер гасеничар Vögele Super 800 S асфалт павер гасеничар Vögele Super 800 S асфалт павер гасеничар Vögele Super 800 S
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2008 Километража 7386 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2015 Километража 8861 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтерка
Година 2018 Километража 1800 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2013 Километража 5280 м/ч Сила
Латвија, Riga
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се