Филтри -

Градежни машини Vögele од Италија

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

21 огласа: Градежни машини Vögele од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2011 Километража 5836 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2017 Километража 4510 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2010 Километража 9370 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер гасеничар
Година 2007 Километража 9257 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2006 Километража 3145 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2014 Километража 9450 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер гасеничар
Година 2001 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер гасеничар
Година 2002 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2018 Километража 1847 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2017 Километража 5665 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2014 Километража 6814 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2015 Километража 5500 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2016 Километража 4500 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2018 Километража 3895 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2008 Километража 6645 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2000 Километража 1950 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2015 Километража 6358 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
225.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2012 Километража 385 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
63.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 2011 Километража 8749 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2014 Километража 5185 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2011 Километража 7400 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се