Филтри -

Градежни машини Vögele од Холандија

Резултати од пребарување: 71 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

71 огласа: Градежни машини Vögele од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер гасеничар
Година 2012 Километража 11102 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
асфалт павер гасеничар Vögele SUPER 1800-3I
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2017 Километража 5048 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Асфалтна база
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Haps
асфалт павер гасеничар Vögele SUPER 1800-3I SPRAYJET
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2014 Километража 4944 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
57.500 €
Асфалт павер со тркала
Година 2013 Километража 6755 м/ч Сила
Холандија, Zevenbergen
асфалт павер гасеничар Vögele SUPER 1800-3I SPRAYJET
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2016 Километража 1694 м/ч Сила
Холандија, Haps
асфалт павер со тркала Vögele SUPER 1303-3I
1
Контактирајте го продавачот
51.700 €
Асфалт павер со тркала
Година 2017 Километража 3319 м/ч Сила
Холандија, Haps
асфалт павер со тркала Vögele SUPER 1803-3I
1
Контактирајте го продавачот
49.700 €
Асфалт павер со тркала
Година 2014 Километража 8934 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 2014 Километража 6252 м/ч Сила
Холандија, Haps
асфалтна база Vögele SB 250-2 TP1 асфалтна база Vögele SB 250-2 TP1 асфалтна база Vögele SB 250-2 TP1
3
Контактирајте го продавачот
32.700 €
Асфалтна база
Година Километража Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2017 Километража 6400 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
43.700 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2016 Километража 5351 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
40.700 €
Асфалт павер со тркала
Година 2014 Километража 4303 м/ч Сила
Холандија, Haps
асфалт павер со тркала Vögele SUPER 1803-3I
1
Контактирајте го продавачот
59.700 €
Асфалт павер со тркала
Година 2014 Километража 6260 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2018 Километража 3786 м/ч Сила
Холандија, Haps
асфалт павер со тркала Vögele SUPER 1303-3I
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2018 Километража 3499 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
69.500 €
Асфалт павер со тркала
Година 2014 Километража 6824 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 2014 Километража 6862 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2015 Километража 2000 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
46.700 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2017 Километража 4700 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
52.700 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2016 Километража 2363 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
25.700 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2006 Километража 7900 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
48.300 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2016 Километража 3727 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
36.300 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2013 Километража 4177 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
41.700 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2014 Километража 2447 м/ч Сила
Холандија, Haps
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 71 огласа
Прикажи
Претплати се