Филтри -

Градежни машини Vögele од Европа

Резултати од пребарување: 317 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

317 огласа: Градежни машини Vögele

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 1997 Километража Сила
Белгија, Les Bons Villers
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2004 Километража 3750 м/ч Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Асфалт павер со тркала
Година 1991 Километража 13056 м/ч Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер гасеничар
Година 2017 Километража 5300 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2011 Километража 5836 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2017 Километража 4510 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2022 Километража 350 м/ч Сила
Германија, Malsch
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2010 Километража 9370 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2010 Километража 9811 м/ч Сила
Чехија, Lavičky
Контактирајте го продавачот
63.310 € PLN 292.000 PLN
Асфалт павер со тркала
Година 2010 Километража 7886 м/ч Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2017 Километража 2300 м/ч Сила
Германија, Gemünden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2019 Километража 2700 м/ч Сила
Германија, Gemünden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2014 Километража 4000 м/ч Сила
Германија, Gemünden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2012 Километража 5700 м/ч Сила
Германија, Gemünden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2017 Километража 3400 м/ч Сила
Германија, Gemünden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2018 Километража 3400 м/ч Сила
Германија, Gemünden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2018 Километража 4600 м/ч Сила
Германија, Gemünden
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер гасеничар
Година 2007 Километража 9257 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2013 Километража 6872 м/ч Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2003-01-01 Километража 5692 м/ч Сила
Германија, Finowfurt Bei Berlin
BSS heavy machinery GmbH
15 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година Километража Сила
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година Километража Сила
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2004 Километража 3832 м/ч Сила
Германија, Erftstadt
асфалтерка Vögele MT 3000-2i асфалтерка Vögele MT 3000-2i асфалтерка Vögele MT 3000-2i
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтерка
Година 2016 Километража 3940 м/ч Сила
Полска, Police
Контактирајте го продавачот
97.500 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2015 Километража 11113 м/ч Сила
Холандија, Holten
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 317 огласа
Прикажи
Претплати се