Филтри -

Градежни машини Vibromax од Европа

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

13 огласа: Градежни машини Vibromax

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Валјак за асфалт
Година 2004 Километража Сила
Романија
мини валјак за асфалт Vibromax W 265
1
Контактирајте го продавачот
100 €
Мини валјак за асфалт
Година Километража Сила
Романија
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2006 Километража 3100 м/ч Сила
Шпанија, Madridejos River
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечен валјак
Година Километража Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година Километража 1196 м/ч Сила
Холандија, Oldenzaal
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Валјак со гуми
Година 2013 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
8.250 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година Километража Сила
Холандија, St. Oedenrode
компактор Vibromax VM 1500 компактор Vibromax VM 1500
2
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Компактор
Година 2006 Километража 86 м/ч Сила
Германија, Eltmann
вибро плоча Vibromax 1300 AVS PIASTRA VIBRANTE вибро плоча Vibromax 1300 AVS PIASTRA VIBRANTE вибро плоча Vibromax 1300 AVS PIASTRA VIBRANTE
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибро плоча
Година Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечен валјак
Година Километража Сила
Холандија, Roosendaal
вибро плоча Vibromax Rüttelplatte вибро плоча Vibromax Rüttelplatte
2
Контактирајте го продавачот
180 €
Вибро плоча
Година 1999 Километража Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
аукција 281,40 € DKK 2.100 DKK
Вибро набивач
Година 2014 Километража Сила
Данска, Sjælland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2008 Километража 4401 м/ч Сила
Германија, Halver
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи