Филтри -

Градежни машини VS

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

1 оглас: Градежни машини VS

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2023 Километража Сила
Германија

Други марки во делот "Градежни машини"

Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
430.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 160000 кг Марка на кран Liebherr Модел Liebherr LTM 1160/2 Висина на подигање 160000 м
Година 01/2003 Километража 41203 км Сила
Северна Македонија, Skopje
товарач гасеничар Caterpillar 963
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC400LC-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC450LC-6K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 7822 м/ч Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 14189 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Евро Euro 3 Брзина 90 км/ч
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
30.550 € PLN 130.000 PLN
Багер на тркала
Година 2003 Километража Сила
Полска, Tymowa
Контактирајте го продавачот
39.950 € PLN 170.000 PLN
Багер на тркала
Година 2003 Километража 17992 м/ч Сила
Полска, Tymowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 7031 м/ч Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
23.970 € PLN 102.000 PLN
Булдожер
Година 1998 Километража Сила
Полска, Tymowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Носивост 25000 кг Брзина 100 км/ч
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
36.430 € PLN 155.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2006 Километража Сила
Полска, Tymowa
Контактирајте го продавачот
30.550 € PLN 130.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2012 Километража Сила
Полска, Tymowa
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2015 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2016 Километража Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
83.000 US$ EUR ≈ 76.220 €
Автодигалка
Евро Euro 4 Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел QY100H Висина на подигање 61 м Дофаќач 49.3 м Брзина на подигање на товар 30 м/мин Брзина 90 км/ч
Година 05/2019 Километража 1500 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
116.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 3704 м/ч Сила
Полска, Brzeziny
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Багер-натоварувач
Година 2006 Километража 8624 м/ч Сила
Полска, Sochaczew
хидраулична зглобна платформа H.A.B S152/12E2WD
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2012 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
хидраулична зглобна платформа H.A.B S152/11
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2013 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи