Филтри -

Градежни машини VOLVO од Унгарија

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

35 огласа: Градежни машини VOLVO од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража Сила
Унгарија, Gyor, Győr-Moson-Sopron
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража 11009 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
VOLVO
10 ч.
50.340 € HUF 19.490.000 HUF
Багер со предниот лопата
Година 2011 Километража 12000 м/ч Сила
Унгарија, Mezőberény
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2003 Километража 3033 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 10512 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
55.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 19000 кг
Година 2014 Километража 102000 км Сила
Унгарија, Budapest
багер гасеничар VOLVO EC 240 багер гасеничар VOLVO EC 240 багер гасеничар VOLVO EC 240
3
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2001 Километража Сила
Унгарија, Nyíregyháza
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1985 Километража 17530 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
16.400 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1979 Километража 2473 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
81.400 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2018 Километража 151000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
81.400 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2017 Километража 93000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 18060 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 1999 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2022 Километража 8 м/ч Сила
Унгарија, Pápa
Контактирајте го продавачот
23.400 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 23000 кг
Година 1982 Километража Сила
Унгарија, Kölesd
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 35 м
Година 1998 Километража 229600 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 14000 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
74.500 € Без ДДВ
Скрепер
Година 2008 Километража 7446 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 12652 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 12813 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 13855 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 10050 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
11.600 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2013 Километража 737 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2003 Километража 3033 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 3864 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се