Филтри -

Градежни машини VOLVO од Украина

Резултати од пребарување: 102 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

102 огласа: Градежни машини VOLVO од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража 12140 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
77.330 € UAH 3.171.000 UAH
Багер на тркала
Брзина 35 км/ч
Година 2008 Километража 13940 м/ч Сила
Украина, Житомир
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
79.000 € Со вклучен ДДВ
Багер на тркала
Година 2014 Километража 6143 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
67.000 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2011 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 13000 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
115.000 € Со вклучен ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2010 Километража 15000 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
115.000 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 11500 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
94.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 9595 м/ч Сила
Украина, Сарны
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 7960 м/ч Сила
Украина, Сарны
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 5132 м/ч Сила
Украина, Чернівці
багер гасеничар VOLVO EC 290BLC багер гасеничар VOLVO EC 290BLC багер гасеничар VOLVO EC 290BLC
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 15000 м/ч Сила
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
82.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 05/2012 Километража 8258 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
74.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 05/2011 Километража 11613 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
107.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 05/2014 Километража 4600 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 05/2006 Километража 11341 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 05/2009 Километража 11704 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Висина на подигање 5.5 м Носивост 3560 кг
Година 2014 Километража 4732 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
45.400 € UAH 1.861.000 UAH
Мини багер
Носивост 3560 кг
Година 2014 Километража 4176 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
99.000 US$ EUR ≈ 93.510 €
Натоварувач со тркала
Носивост 10000 кг Брзина 30 км/ч
Година 2002 Километража 19100 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
68.000 € Со вклучен ДДВ
Багер на тркала
Година 2007 Километража 12000 м/ч Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
219.000 € Со вклучен ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража 11389 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
110.000 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 7178 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 8772 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 56.670 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2008 Километража 5430 м/ч Сила
Украина, Саливінки
Контактирајте го продавачот
120.000 € Со вклучен ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3
Година 2010 Километража 15000 м/ч Сила
Украина, Сарны
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 102 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се