Филтри -

Градежни машини VOLVO од Романија

Резултати од пребарување: 161 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

161 огласа: Градежни машини VOLVO од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2009 Километража 245000 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
24.871 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 09/2001 Километража 15056 м/ч Сила
Романија, Baia-Mare
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија, SATU MARE
Контактирајте го продавачот
43.250 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 7348 м/ч Сила
Романија, sighisoara
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2003 Километража 19500 м/ч Сила
Романија, Târgu Jiu
Контактирајте го продавачот
33.900 €
Багер гасеничар
Година 2003 Километража Сила
Романија, LUGOJ
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Багер гасеничар
Година 2000 Километража 11540 м/ч Сила
Романија, LUGOJ
Контактирајте го продавачот
119.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 300000 км Сила
Романија, Negrești-Oaș
Контактирајте го продавачот
87.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 290000 км Сила
Романија, Negrești-Oaș
багер гасеничар VOLVO EC210 за делови багер гасеничар VOLVO EC210 за делови
2
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година 2003 Километража Сила
Романија, Negrești-Oaș
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 11/2009 Километража 9800 м/ч Сила
Романија, Târgu Mureș
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 12/2007 Километража 9800 м/ч Сила
Романија, Târgu Mureș
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража 12040 м/ч Сила
Романија, 77040 Chiajna
Контактирајте го продавачот
240.000 €
Автодигалка
Евро Euro 6 Марка на кран DAK Модел CAT30 Висина на подигање 35 м Капацитет на крајот на стрелата 30 т
Година 2019 Километража 5000 км Сила
Романија, Ploiești
Контактирајте го продавачот
98.500 €
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража Сила
Романија, Budila Brasov
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2007 Километража 161156 км Сила
Романија
багер гасеничар VOLVO EC460 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2005 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година Километража Сила
Романија, Seini, Maramures
Контактирајте го продавачот
45.101 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 11900 м/ч Сила
Романија, Baia-Mare
багер гасеничар VOLVO EC240 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
багер гасеничар VOLVO EX240 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
багер гасеничар VOLVO EC290 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
багер гасеничар VOLVO  EC 240 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
багер гасеничар VOLVO  EC460 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
багер гасеничар VOLVO EC 280 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 161 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се