Филтри -

Градежни машини VOLVO од Норвешка

Резултати од пребарување: 79 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

79 огласа: Градежни машини VOLVO од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 7210 м/ч Сила
Норвешка, Haukeland
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 4814 м/ч Сила
Норвешка, Hokksund
багер гасеничар VOLVO EC 210C *New bucket багер гасеничар VOLVO EC 210C *New bucket багер гасеничар VOLVO EC 210C *New bucket
3
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 5800 м/ч Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2004 Километража 14100 м/ч Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 16.490 € NOK 195.000 NOK
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 6390 м/ч Сила
Норвешка, Vågå
Контактирајте го продавачот
79.700 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 23140 кг
Година 2018-04 Километража 120000 км Сила
Норвешка, Trondheim
Nordbid Norge AS
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
79.800 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 23200 кг
Година 2018-11 Километража 130000 км Сила
Норвешка, Trondheim
Nordbid Norge AS
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
97.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2017-09 Километража 130000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 8,46 € NOK 100 NOK
Натоварувач со тркала
Година 2003 Километража 13931 м/ч Сила
Норвешка, Ullensvang
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 11060 м/ч Сила
Норвешка, Nærbø
Контактирајте го продавачот
56.700 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2015-04 Километража 120000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
37.300 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 12257 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2016 Километража 4412 м/ч Сила
Норвешка, Nannestad
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2015 Километража 1881 м/ч Сила
Норвешка, Nannestad
Контактирајте го продавачот
57.700 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 16676 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година Километража 16175 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
231.492 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2016 Километража Сила
Норвешка, Os
Контактирајте го продавачот
43.300 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2017 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 43.140 € NOK 510.000 NOK
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 7367 м/ч Сила
Норвешка, Vågå
Контактирајте го продавачот
аукција 32.140 € NOK 380.000 NOK
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 6487 м/ч Сила
Норвешка, Ås
Контактирајте го продавачот
29.700 €
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 19725 кг
Година 2010 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража 3451 м/ч Сила
Норвешка, Stokke
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година 2023 Километража Сила
Норвешка, Hvasser
Контактирајте го продавачот
44.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2004 Километража 20526 м/ч Сила
Норвешка, Lier
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 79 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се