Филтри -

Градежни машини VOLVO од Литванија

Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

60 огласа: Градежни машини VOLVO од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража 10000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
29.999 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Брзина 35 км/ч
Година 07/2009 Километража 9500 м/ч Сила
Литванија, Papiškės
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Брзина 40 км/ч
Година 07/2006 Километража 20150 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
аукција 31.200 €
Багер гасеничар
Година 2000 Километража 16475 м/ч Сила
Литванија, Panevėžys
Контактирајте го продавачот
аукција 22.500 €
Багер на тркала
Година 2006 Километража 16999 м/ч Сила
Литванија, Šilalė
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2011-09 Километража 265000 км Сила
Литванија, Druskininkai
Контактирајте го продавачот
43.630 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2008 Километража 9998 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
19.400 €
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 11/2005 Километража 220707 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
аукција 19.500 €
Багер гасеничар
Година 2002 Километража 10300 м/ч Сила
Литванија, Šilalė
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1976 Километража 16825 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Багер на тркала
Година 2006 Километража 9000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
43.500 €
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 4800 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
92.500 €
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража 10000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 9000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
45.500 €
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 7000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
32.800 €
Натоварувач со тркала
Година 2001 Километража 16000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 02/2006 Километража 11830 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража 5282 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 07/1986 Километража Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
80.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2004 Километража 9390 м/ч Сила
Литванија, Alytus
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Брзина 20 км/ч
Година 07/2009 Километража Сила
Литванија, Papiškės
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 10/2004 Километража 136081 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 10/2004 Километража 136081 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 4000 кг Брзина 39 км/ч
Година 1993 Километража 24300 м/ч Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2
Година 2000 Километража 17631 м/ч Сила
Литванија, Dievogala
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се