Филтри -

Градежни машини VOLVO од Кина

Резултати од пребарување: 518 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

518 огласа: Градежни машини VOLVO од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.750 € CNY 165.000 CNY
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 06/2018 Километража 4700 м/ч Сила
Кина, CN , Anhui , Hefei, , Yaohai District, 668 Sichun Road
Контактирајте го продавачот
58.000 US$ EUR ≈ 53.950 €
Багер гасеничар
Евро Euro 4 Носивост 53100 кг
Година 11/2019 Километража 2081 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
23.590 € CNY 179.000 CNY
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 08/2018 Километража 4200 м/ч Сила
Кина, CN , Anhui , Hefei, , Yaohai District, 668 Sichun Road
Контактирајте го продавачот
58.500 US$ EUR ≈ 54.410 €
Багер гасеничар
Евро Euro 4 Носивост 48160 кг
Година 06/2018 Километража 2181 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 51.160 €
Пумпа за бетон
Година 2012 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.970 €
Багер гасеничар
Година 2010 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.560 €
Багер гасеничар
Година 2012 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 69.760 €
Багер гасеничар
Година 2013 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
58.000 US$ EUR ≈ 53.950 €
Багер гасеничар
Носивост 48300 кг
Година 04/2019 Километража 5500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
85.400 US$ EUR ≈ 79.430 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2017 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 04/2014 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
71.000 US$ EUR ≈ 66.040 €
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 2158 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 22.790 €
Багер гасеничар
Година 2015 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 25.110 €
Багер гасеничар
Година 2016 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
63.000 US$ EUR ≈ 58.600 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година 2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
64.000 US$ EUR ≈ 59.530 €
Багер гасеничар
Година 2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 39.070 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 30100 кг
Година 06/2021 Километража 1612 м/ч Сила
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.900 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 24000 кг
Година 03/2022 Километража 829 м/ч Сила
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 12/2019 Километража 22165 км Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 33.490 €
Багер гасеничар
Година 05/2016 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
34.500 US$ EUR ≈ 32.090 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 24400 кг
Година 2017 Километража 2332 м/ч Сила
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 30.690 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 22800 кг
Година 03/2021 Километража 2529 м/ч Сила
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.950 €
Багер гасеничар
Година 06/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.390 €
Багер гасеничар
Година 04/2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 518 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се