Филтри -

Градежни машини VOLVO - Казахстан

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини VOLVO - Казахстан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
127.700 € KZT 62.000.000 KZT
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2014 Километража 11845 м/ч Сила
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
103.000 € KZT 50.000.000 KZT
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2012 Километража 10833 м/ч Сила
Казахстан, Алматы
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
82.400 € KZT 40.000.000 KZT
Асфалт павер гасеничар
Година 2010 Километража 11801 м/ч Сила
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
96.820 € KZT 47.000.000 KZT
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2013 Километража Сила
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
107.100 € KZT 52.000.000 KZT
Багер гасеничар
Година 2014 Километража Сила
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
113.300 € KZT 55.000.000 KZT
Асфалт павер гасеничар
Година 2012 Километража Сила
Казахстан, Алматы
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се