Филтри -

Градежни машини VOLVO од Италија

Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

58 огласа: Градежни машини VOLVO од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2007 Километража Сила
Италија, Piacenza
Контактирајте го продавачот
94.000 €
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 5041 м/ч Сила
Италија, Roma
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Багер гасеничар
Година 2002 Километража 8915 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2016 Километража 1481 м/ч Сила
Италија, Cuneo
натоварувач со тркала VOLVO L180
1
Контактирајте го продавачот
54.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража Сила
Италија, Albinea
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража 300 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2014 Километража 2940 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2014 Километража 3600 м/ч Сила
Италија, Roma
багер гасеничар VOLVO EC220ENL багер гасеничар VOLVO EC220ENL
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2022 Километража Сила
Италија, Roma
багер гасеничар VOLVO EC220ELR багер гасеничар VOLVO EC220ELR
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2022 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2014 Километража 3282 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
345.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 8867 м/ч Сила
Италија, Cuneo
багер гасеничар VOLVO EC235CNL багер гасеничар VOLVO EC235CNL
2
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 14128 м/ч Сила
Италија, Bra
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 1998 Километража Сила
Италија, Caramagna Piemonte
багер гасеничар VOLVO ECR88D багер гасеничар VOLVO ECR88D
2
Контактирајте го продавачот
54.000 €
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 2124 м/ч Сила
Италија, Bra
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Година 2008 Километража 5700 м/ч Сила
Италија, Piacenza
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража 21230 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража 10212 м/ч Сила
Италија, Roma
натоварувач со тркала VOLVO L180H натоварувач со тркала VOLVO L180H
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража 15358 м/ч Сила
Италија, Bra