Филтри -

Градежни машини VOLVO од Холандија

Резултати од пребарување: 462 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

462 огласа: Градежни машини VOLVO од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
159.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража 9600 м/ч Сила
Холандија, Roermond
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 6 Модел PK 200002 L-SH G + JIB PJ 300 F Носивост 13000 кг
Година 01/2017 Километража 91000 км Сила
Холандија, Heteren
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 6 Модел 2655/7S + JIB 6S + MINI JIB 3S Носивост 3675 кг
Година 01/2018 Километража 48000 км Сила
Холандија, Heteren
Контактирајте го продавачот
68.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 9372 м/ч Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража 9400 м/ч Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2002 Километража 15974 м/ч Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
58.900 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2013 Километража 10803 м/ч Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
88.900 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2014 Километража 7490 м/ч Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
154.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
48.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 11770 м/ч Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 8661 м/ч Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 6 Модел 685/6S + JIB 4S Носивост 12965 кг
Година 01/2019 Километража 60000 км Сила
Холандија, Heteren
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел PK 9001
Година 1999 Километража 474948 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Модел 220-5 Носивост 13580 кг
Година 01/2001 Километража 1004557 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
29.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 4 Модел F150A.23 Носивост 11695 кг
Година 01/2008 Километража 502095 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
29.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Модел 2503 K4 Носивост 15225 кг
Година 01/2004 Километража 720178 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
21.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Модел 1680 K5 Носивост 6380 кг
Година 01/2005 Километража 604567 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
31.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 4 Модел 166 E-3 H